Pytania i odpowiedzi

END OF THE DAY to duet kuzynek, które zapragnęły stworzyć butik odpowiadający ich modowym potrzebom. Kochamy komfort i wygodę, rzeczy kobiece i niepowtrzalne oraz takie, w których czujemy się niezwykle.

 Bardzo zależy nam na Twojej opinii, dlatego zapraszamy do dzielenia się swoimi sugestiami, a jeżeli nie wiesz, czy dana rzecz do Ciebie pasuje lub jakie kolczyki założyć do naszej sukienki – napisz do nas, chętnie podpowiemy. Bądźmy w kontakcie!

 Cieszymy się, że jesteście z nami i razem z nami budujecie team #endofthedayfashion & #endofthedaygirls

 

FAQ

Jak mogę złożyć zamówienie?

W momencie kiedy produkt znajduje się w koszyku wybierasz sposób płatności. Następnie otrzymujesz od nas maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia i numerem Twojego zamówienia.

Czy mogę zamówić produkt z opcją wysyłki za granicę?

Owszem!

W jakim terminie otrzymam zamówienie?

Przewidywany czas wysyłki wynosi maksymalnie do 2 dni roboczych.

W jakim terminie mogę zwrócić zamówiony produkt?

Produkt należy wysłać w oryginalnym opakowaniu wraz z dołączonym dowodem zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu w terminie do 14 dni po otrzymaniu zakupu. Formularz zwrotu dostępny jest w zakładce ZWROTY

W jaki sposób mogę reklamować dany produkt?

Reklamowany produkt należy wysłać wraz z dołączonym dowodem zakupy oraz wypełnionym drukiem reklamacyjnym na adres firmy. Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji w terminie do 14 dni od daty wpłynięcia reklamowanego produktu z załączonymi dokumentami.

Jaki jest termin zwrotu pieniędzy za odesłane rzeczy i w jaki sposób są zwracane pieniądze?

W momencie dokonania zwrotu Twoje pieniądze zostaną przelane na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy do 14 dni po otrzymaniu przez nas zwróconego towaru. Pamiętaj, że masz do 14 dni na ewentualne odesłanie do nas paczki od momentu jej otrzymania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl